GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur i glas 15328016
nr 1532 8016
Skulptur i glas
Paula Barton, Sandblästrat glas. Signerad, daterad 1995. Längd: 13,5 cm, höjd: 10 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:30:34
500 kr
600 kr